Kalkulator wskaźników HR

oblicz wskaźniki efektywności personalnej firmy z narzędziem online Sedlak & Sedlak

skorzystaj z narzędzia

Korzyści z narzędzia

Zapraszamy do skorzystania z narzędzia przygotowanego z myślą o ułatwieniu obliczenia wskaźników HR firmy w sposób szybki, bezbłędny i zgodny z uznaną na rynku metodyką platformy wskaźnikiHR.pl

badanie wskaźniki hr 2018
Najważniejsze informacje o efektywności personalnej
Narzędzie obejmuje pełny zakres 41 wskaźników badanych na platformie. To, ile z nich uda się obliczyć dla Państwa organizacji zależy jedynie od ilości wprowadzonych danych źródłowych. Możliwe jest obliczenie wskaźników dla całej organizacji oraz w podziale na pracowników white i blue collar.
Wyniki firmy dostępne od ręki
Aby dowiedzieć się ile wynoszą wartości wskaźników dla własnej firmy nie trzeba już czekać do wydania raportu. Kalkulator umożliwia wprowadzenie danych źródłowych, automatyczne zweryfikowanie ich technicznej poprawności i obliczenie wskaźników w dowolnym momencie.
Pewność i rzetelność
Wskaźniki obliczane są przez algorytmy wykorzystywane w uznanym na rynku i ciągle udoskonalanym badaniu wskaźniki HR Sedlak & Sedlak. Kalkulator przystosowywany jest do zbierania danych i obliczania wskaźników za pełny poprzedni rok kalendarzowy. Podpowiedzi i mechanizmy wychwytywania błędów pomogą wypełnić arkusz w prawidłowy sposób.
Dane rynkowe i dodatkowe korzyści
Przy wyrażeniu pisemnej zgody oraz pozytywnej weryfikacji jakości danych, informacje z kalkulatora mogą w pełni chroniony sposób zostać włączone do raportu wskaźnikiHR. Dzięki temu uzyskają Państwo status uczestnika i związane z tym korzyści: atrakcyjne warunki cenowe zakupu raportu (-60%) i możliwość nabycia analizy comparatio firmy z benchmarkami rynkowymi.*
badanie wskaźniki hr 2018
Bezpłatne korzystanie
Korzystanie z kalkulatora wymaga jedynie założenia firmowego konta w aplikacji i jego weryfikacji z naszym konsultantem.
W zamian zachęcamy do niezobowiązującego finansowo dołączenia Państwa firmy do aktualnie trwającego Badania.
*Przy wprowadzeniu danych po zamknięciu Badania wskaźniki HR za dany rok (w okresie czerwiec – grudzień) niemożliwe jest już nadanie statusu uczestnika. Wciąż możliwe jest natomiast wykonanie indywidualnej analizy comparatio dla wprowadzonych danych i zakup raportu w standardowej cenie.

Załóż konto lub zaloguj się i oblicz swoje wskaźniki

Skorzystaj z narzędzia
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń 12 625 59 19
lub
skontaktuj się z nami